Стажування “Інтернаціоналізація ЗО: міжнародні проєкти та партнерства”
Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Польша-Україна у співпраці із Uczelnia Nauk Społecznych (UNS), Lodz, Polska та Catholic University in Ruzomberok, Slovakia запрошують до участі у міжнародному стажуванні.
Мета стажування: забезпечити слухачів відповідними навичками та знаннями для розвитку міжнародної грантової діяльності із застосуванням актуальних та ефективних інструментів інтернаціоналізації та міжнародних партнерств.
До участі в програмі стажування запрошуються: освітяни, викладачі та адміністративний склад українських ЗВО та передвищої освіти, дослідники та науковці, студенти останніх років навчання, аспіранти, представники громадських організацій, органів самоврядування, держслужбовці.
Форма участі: дистанційна (10 інтерактивних онлайн – занять, що проведуть експерти з проєктного підходу з України та Польщі).
Програма стажування передбачає 180 годин/6 кредитів ECTS.
Робочі мови: польська (з перекладом), українська.
- Отримають систематизовані знання та навики стосовно розробки та управління проєктами, що фінансуються з інструментів Європейської Комісії (ERASMUS +, HORIZON 2020, Creative Europe та їх наступниками у періоді 2021-2027);
- Попрацюють над кейсами “від ідеї до партнерського проекту” (детальніше в “Програмі стажування”);
- Проаналізують Стратегії розвитку грантової історії закладу освіти через інтернаціоналізацію та міжнародний розвиток;
- Попрацюють з Інструментами розвитку міжнародного статусу ЗО як привабливого партнера для грантових проектів;
- Отримають пропозиції щодо можливості навчання в докторантурах партнерських університетів;
- Ознайомляться з можливостями співпраці з партнерськими університетами CEASC в Польщі (презентація університетів та напрямків навчання, за якими можлива співпраця, можливості публікації в міжнародних партнерських виданнях).
В завершенні стажування учасники/ці отримають:
Пропозицію подачі наукових статтей для публікації в наукових виданнях партнерських університетів в Польщі та Словаччині.