Болгарія (Internobmen)

Cтажування здійснюється на базі болгарських курортів Св. Константин і Олена, Золоті піски,  Албена, Балчик (Біла лагуна), Сонячний берег, Приморсько, Созополь.

Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість відпочити і головне – отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді у майбутньому професійному житті.

Тут можна подивитися відео зі стажування у Болгарії, яке підготували студенти минулих років

 Головними вимогами для студентів, які беруть участь, є: відповідальність, порядність; гнучкість і швидка пристосованість, толерантність; командний дух; знання англійської або німецької мов – вітається, але не є обов’язковим, оскільки у Болгарії розмовляють російською та болгарською мовами.

❗Умови: 3-х разове харчування та проживання (2-3-х місні кімнати для персоналу) – БЕЗКОШТОВНО.

Компанія пропонує:
  1. Традиційні літні стажування в Болгарії у готельно-ресторанній сфері з отриманням Сертифікату про професійну кваліфікацію;
  2. На базі курортного комплексу Албена анонсується інтенсивний курс з вивчення англійської та німецької мов (на вибір), за результатами іспиту – отримання Європейського Диплому від Міністерства освіти Болгарії з підтвердженням мовного рівня;
  3. Для учасників програми «Літо 2021 в Болгарії з Інтернобмін» пропонується взяти участь у творчому конкурсі (кращий відеоролик, краще інтерв’ю, кращий слоган +  плакат) з призовими місцями.

Після проходження стажування видається сертифікат учасника.

Період програми 88 днів у період з 15 травня по 15 вересня.

Презентація програми Internobmen

Умови участі у програмі:

  • обрати програму;
  • зареєструватися у відділі міжнародних зв’язків університету (цокольний поверх будівлі ректорату);
  • ознайомитися з правилами програми;
  • заповнити анкету згідно зі зразком (анкета, правила заповнення, зразок) та надіслати на e-mail ird.mdpu@gmail.com із  вказаною темою листа “Анкета на стажування – Болгарія”