Німеччина (ABMpartners)

Компанія ABMpartners пропонує літні стажування для студентів

  • Програма зі знанням німецької мови

  • Програма без знання німецької мови

Житлом забезпечує роботодавець на території підприємства або поряд із ним. Здебільшого це кімнати на 4 чи 6 осіб. В кімнаті ліжка, стіл, шафа. Зручності зазвичай не в кімнатах (або в коридорі або окреме приміщення). Вартість проживання складає від 0 до 11 євро в добу (залежить від місцяпроходження практики) та вираховується із стипендії.

Термін перебування максимум 10 тижнів (залежить від господарства та сезонності). Тобто загалом максимум 480 робочих годин. Стипендія – 9,35 євро/година.

Вартість квитків із України до Німеччини та в зворотньому напрямку, що складає 150 євро, буде вирахувано із стипендії студентів.

Програма зі знанням німецької мови

Під час стажування для учасників програми буде організовано курс для покращення рівня німецької мови (Sommerakademie – Deutschkurs), який викладатиметься ліцензованими німецькими викладачами і складатиме не менше 40 академічних годин. Протягом курсу носії німецької мови викладатимуть Вам, згідно затвердженої програми, визначений перелік тем з граматики, лексики, синтаксису німецької мови та лінгвокраїнознавства. Ви матимете можливість покращити свій академічний рівень знань німецької мови та розмовні навички в живому спілкуванні із кваліфікованими викладачами.
Вартість курсу складає 400 Євро, половину з яких сплачує роботодавець, друга половина (200 Євро) вираховується з Вашої заробітної плати.
У вартість курсу включена оренда навчального приміщення, заробітна плата викладача, роздатковий матеріал та бізнес-ланч. По завершенню курсу Ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка затверджений Міністерством освіти Федеральної землі Гессен.

Задачі:

Основне завдання – якісна комунікація із німецьким відвідувачами. Необхідно також слідкувати за приємною оку викладкою товару. Вчасно повідомляти про необхідність поновлення запасів товару. Бути уважним в розрахунках.
Пропонувати та реалізовувати ідеї, які допоможуть зробити ваше місце роботи кращим та ефективнішим.

На кого чекають німецькі партнери?

На привітних та відкритих у спілкуванні молодих людей, які без проблем можуть спілкуватися німецькою мовою. На студентів, які знають, що основний інструмент продажів – це посмішка та бажання допомогти. На тих, хто розглядає досвід студентської програми, як сходинку до реалізації своїх амбіцій в житті і знають, що занурення у німецькомовне середовище допоможуть цього досягти.

Графік роботи

Точка продажу працює орієнтовно 6 днів на тиждень по 8 робочих годин на день із однією годиною перерви на обід.

Програма без знання німецької мови

Задачі:

Основне завдання – допомога фермеру по господарству

Вимоги:

Не обов’язково, проте великим плюсом буде знання розмовної німецької, англійської, польської чи румунської мови. Це дасть можливість широкої комунікації з фермером, бригадиром або з колегами із інших країн.

Графік роботи:

Робочий день в середньому триває 8 робочих годин на день із однією годиною перерви на обід, 6 днів на тиждень. Зазвичай початок робочого дня о 5-6 ранку. Близько 9-ї перерва на сніданок, близько 12-13 перерва на обід. Зазвичай робочий день триває орієнтовно до 16-ї години


Переваги програми

  • Нові знання
  • Міжнародний досвід
  • Допомога з оформленням усіх документів
  • Усе офіційно

Детальна інформація у презентації програми компанії ABMpartners.

Зареєструватися у відділі міжнародних зв’язків (цокольний поверх будівлі ректорату), за QR-кодом або за активним посиланням;

Для реєстрації необхідно

  1. мати біометричний закордонний паспорт;
  2. мати бажання отримати новий досвід та враження.