Стипендії на навчання та стажування від Уряду КНР

Українці зможуть пройти навчання або стажування у навчальних закладах вищої освіти Китаю. Відповідно до угоди про співробітництво в галузі науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР, надано 45 стипендій китайською стороною.

Пропозиція орієнтована на навчання за такими рівнями: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Дедлайн подачі заявки: 27 грудня 2019 року.

Перелік необхідних документів для подачі:

1. Заповнена анкета (оригінал).
2. Заповнена аплікаційна форма за посиланням.
3. Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами). Після заповнення потрібно роздрукувати цю анкету, має бути один оригінал анкети з фото та підписом та дві копії цієї анкети. В анкеті має бути зазначений Agency number – 8041. Інструкція до заповнення заявки.
4. Копія сторінки паспорта. Кандидат подає чітко відскановану копію свого паспорта, термін дії якого спливає не пізніше 01 березня 2021 р. Якщо дійсний паспорт не відповідає даній вимозі, кандидату необхідно надати документи на отримання нового паспорта до подання заяви. Кандидати, які не можуть подати документи на отримання паспортів перед тим моментом подачі своїх заявок з об’єктивних причин, з дозволу направляючої сторони, можуть надіслати скановану копію посвідчень особи або офіційні документи, що містять на англійській мові прізвище, ім’я, стать, національність, дата народження та іншу інформацію.
5. Оригінали документів про останню освіту. Документи необхідно подати у нотаріально завіреному форматі, перекладені на китайську або англійську мову (оригінали нотаріально завірених копій і 2 копії з оригіналів нотаріально завірених копій).
6. Студенти, що навчаються, мають подати довідку про підтвердження статусу студента від свого закладу освіти та академічну довідку (виписка з залікової книжки) (учні закладів середньої освіти подають виписку з балами за останнє півріччя) (китайською або англійською мовами) (оригінал і 2 копії).
7. Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовою, підготовлені професором або доцентом (у разі подання китайською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовою) (два оригінали та дві копії).

Детальніше про необхідні документи та умови вступу за активним посиланням тут.

Усі документи потрібно надсилати у двох форматах – електронному та паперовому

Докладніше про конкурс на сайтах  www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org та в інформаційному бюлетені та в ноті Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. 

Залишити відповідь